Uzamykací systém

generálneho a hlavného kľúča

Systém generálneho kľúča zvyšuje kontrolu a pohodlie

Systém generálneho kľúča (uzamykacieho systému) je sústava cylindrických vložiek, kde podľa zadaného kľúčového plánu určité kľúče ovládajú definovanú skupinu dverí. To umožňuje vyššiu kontrolu nad vydanými kľúčmi v rámci kľúčového hospodárstva a znižuje náklady na kľúče, ktoré sú v obehu. Zároveň umožňuje rýchly prístup do všetkých priestorov v rámci daného oprávnenia, napr. prístup vedúcich pracovníkov alebo núdzový prístup.

Mechanické uzamykacie systémy

Tak napríklad generálny kľúč ovláda všetky cylindrické vložky v budove, má ho k dispozícii správca objektu a na účely núdze je uložený vo fasádnom trezore pre hasičov. Hlavný kľúč pre kancelárie jednej firmy drží riaditeľ firmy, iný hlavný kľúč drží riaditeľ ďalšej firmy v objekte. Skupinové kľúče v rámci definovaného prístupového oprávnenia držia pracovníci jednotlivých oddelení v jednotlivých firmách. Každé dvere môžu mať aj vlastný kľúč, ktorý ovláda iba tieto dvere. Všetky kľúče v rámci uzamykacieho systému ovládajú centrálne alebo subcentrálne vložky pre vstup do budovy alebo do jednotlivých príslušných sektorov, napr. na poschodie.

To znamená, že každý pracovník má iba jediný kľúč, ktorý podľa príslušného oprávnenia ovláda hlavný vstup do budovy, do firmy, do oddelenia a kancelárie. Kľúče môžu všetky typy cylindrických vložiek od nábytkových, skrinkových, visiacich až po priemyselné vložky alebo vložky vykonanej na zákazku. Systém cylindrické vložky je vždy rovnaký.

Elektronické uzamykacie systémy

Mechatronické uzamykacie systémy

Kontaktné údaje

+421 905 254 139

+421 905 506 742

+421 34 772 35 90

office@kluc-sluzba.sk

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok

8:00 - 17:00

Sobota

9:00 - 12:00

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek.

Search